Vokiečių k. kursai

VOKIEČIŲ KALBOS KURSAI SUAUGUSIEMS

Šiuolaikiniame pasaulyje mokėti dvi užsienio kalbas yra būtina. Keleto kalbų mokėjimas – neįkainojama vertybė ir pranašumas. Globalėjant Europai, besiplečiant mūsų akiračiui ir atsirandant daugiau galimybių keliauti, studijuoti bei gyventi visoje Europoje, ateina laikas tapti pilnaverčiais Europos piliečiais, mokančiais keletą Europos Sąjungos kalbų.
Daugelis iš mūsų nepelnytai užmiršo vieną labiausiai paplitusių Europos kalbų – vokiečių kalbą. Ja kalba per 120 milijonų Europos gyventojų. Tai kalba, kuria kalbėjo ir rašė T. Manas, H. Hesė, J. Grimas, J. W. Goethe. Mokėdami vokiečių kalbą puikiai jausitės keliaudami ir atostogaudami dešimtyje Europos valstybių. Nebūtina visas kalbas mokėti vienodai gerai. Tiesiog išmokite pasisveikinti, padėkoti, pasiteirauti, užsisakyti viešbutį ar maistą restorane. Kalbėdami vokiškai parodysite pagarbą šaliai ir jos žmonėms. Jums atsivers žmonių širdys, įsigysite draugų, galbūt verslo partnerių… Išmokite svečioje šalyje ne tik išgyventi, bet ir jaustis patogiai. Suteikite savo atostogoms vokiško skonio bei kvapo, ir nors akimirką tapkite tos kultūros dalimi. Mokykitės vokiečių kalbos ne tik darbui, bet ir savo malonumui!

Kalbų mokykla „House of English“  organizuoja kokybiškus vokiečių kalbos kursus mažose grupėse.

Standartinio kurso trukmė – 40 akad. val.

Preliminarų savo vokiečių kalbos mokėjimo lygį galite sužinoti peržiūrėję žemiau esančią Europos Tarybos kalbos lygių lentelę.

Įsivertinimo lentelė

Artimiausių kursų datų ieškokite skiltyje REGISTRACIJA Į MOKYMUS

Išsamesnė informacija tel.: 8 5 275 51 75 arba 8 647 150 47