Teminiai ir specializuoti anglų k. kursai

Teminiai ir specializuoti kursai skirti įvairių sričių profesionalams, kurie norėtų įsigilinti į savo srities terminologiją anglų kalba, nori turėti galimybę bendrauti su tos pačios profesijos atstovais, lavinti kalbėjimo įgūdžius diskutuodami su savo darbu susijusiomis temomis.

POPULIARIAUSI MODULIAI

Bendravimas telefonu ir elektroninių laiškų rašymas (B1-B2)
Pokalbis telefonu ir bendravimas elektroniniais laiškais yra svarbiausi bendravimo būdai šiuolaikiniame verslo bei darbo pasaulyje. Taip pat tai yra vieni iš sudėtingiausių bendravimo būdų, nes nematant pašnekovo, labai svarbu mokėti suprasti vienam kitą ir išdėstyti savo mintis taip, kad neiškiltų įvairūs nesusipratimai.
Šis teorinis-praktinis paskaitų ciklas skirtas tiems, kurie dažnai bendrauja anglų kalba telefonu bei elektroniniu paštu darbo reikalais. Paskaitų metu Jūs išmoksite taisyklingai ir mandagiai bendrauti telefonu, spręsti iškilusias problemas, paprašyti patikslinimų, priimti užsakymus ar parduoti prekę, rezervuoti viešbutį, transportą ar tiesiog staliuką restorane, palikti balso pašto žinutes ir t.t. Taip pat patobulinsite savo rašymo įgūdžius bei išmoksite taisyklingai rašyti įvairaus turinio elektroninius laiškus (atsiprašymus, nusiskundimus, padėkas, užklausimus ar užsakymus).

Prezentacijos (B1-B2)
Šio teorinio-praktinio paskaitų ciklo metu daugiausia dėmesio skiriame prezentacijų verbalinės informacijos daliai, prezentacijų kalbai, frazėms, struktūroms, terminams, įvairioms kalbos funkcijoms ir jų raiškos būdams. Taip pat diskutuojame apie pasiruošimą prezentacijai, apie prezentacijos etapus, balso ir kūno valdymą, vaizdines priemones, skaičių, įtaigių žodžių ir metaforų naudojimą, prezentacijų metu iškylančias problemas ir verbalinius jų sprendimo būdus.

English for Marketing (B1-C1) – kursas rinkodaros ir reklamos vadybininkams bei visiems, besidomintiems šia verslo sritimi.

English For Medicine (B1 – C1) – kursas medikams, slaugėms, studijuojantiems ir dirbantiems medicinos srityje. Speciali programa norintiems praplėsti žodyną bei įgyti bendravimo įgūdžių, reikalingų dirbant su pacientais ir kolegomis.

Užsiėmimų laikas, intensyvumas, trukmė ir kaina: sutartiniai

Esant pageidavimui organizuojame mokymus pagal įmonės specializacios sritį ar besimokančiųjų pageidavimus.

Išsamesnė informacija tel. 8 655 70 70 5
arba el.paštu: [email protected]