Anglų k. kursai abiturientams

Specialaus kurso, skirto abiturientams, metu ugdomi visi kalbiniai gebėjimai: klausymas, skaitymas, kalbėjimas ir rašymas. Tačiau sudarant grupės ar individualių mokymų planą atsižvelgiama į mokymų dalyvių poreikius ir spragas. Kurso turinys bei kurso metu naudojama medžiaga atitinka 12 klasės ir brandos egzamino reikalavimus.

Abiturientai skirstomi į grupes pagal anglų kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą prieš prasidedant kursams. Kursai abiturientams organizuojami tik mažose 3-4 asmenų grupėse. Užsiėmimai įprastai vyksta 2  kartus per savaitę.

Anglų kalbos kursai abiturientams 3-4 asmenų grupėse

Lygiai: B2-C1
Kurso trukmė: 40 akademinių valandų
Paskaitų laikas ir intensyvumas:
2 kartus per savaitę popietiniu laiku
Kurso kaina 4 asmenų grupėje: 230€ už 40 akad. val. (92€/mėn.)
Kurso kaina 3 asmenų grupėje: 230€ už 30 akad.val.


Anglų kalbos kursai abiturientams (2 draugams)

Mokymų pradžia, pabaiga ir paskaitų laikas  sutartiniai. Rekomenduojami mokymai 2 kartus per savaitę po 60 minučių. Vieno mėnesio kaina asmeniui dienos metu – 139 Eur.
Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu.

Yra galimybė mokytis ir individualiai.

Abiturientai taip pat gali ruoštis tarptautiniams anglų k. egzaminams IELTS ir TOEFL. Plačiau apie IELTS ir TOEFL paruošiamuosius kursus.

Mokymus  veda profesionalūs ir kvalifikuoti dėstytojai baigę specialius Britų Tarybos ir kitų institucijų organizuojamus kursus skirtus specialistams ruošiantiems tarptautiniams anglų kalbos egzaminams.
Išsamesnę informaciją suteiksime tel. : 8 5 275 51 75, 8 647 150 47 arba el. paštu: [email protected]