Pradinukų anglų kalbos mokyklėlė
„Stepping Stones“

ANGLŲ KALBOS PAMOKĖLĖS 7-8 METŲ VAIKAMS (laikinai nevyksta)

Ankstyvasis svetimųjų kalbų mokymas reikalauja žinių ir patirties. Dirbdami su mažaisiais atsižvelgiame į šio amžiaus vaikų raidos psichologiją ir užsienio šalių metodininkų rekomendacijas, gerąją ankstyvojo kalbų mokymo praktiką. Kalbos vaikai mokosi žaisdami ir bendraudami. Jų niekas nemoko gramatinių taisyklių ir neaiškina sudėtingų kalbinių struktūrų. Pirmiausia vaikai mokosi sakytinės kalbos, jie bendrauja, daug klauso, dainuoja, kartoja, eksperimentuoja su kalba, atradinėja taisykles. Tai darydami jie mokosi žodžių, gramatikos, lavina klausymo bei kalbėjimo įgūdžius. Pradėjus rašyti, rašoma žodžio lygmeniu vėliau pereinama prie sakinio lygmens, dar vėliau kuriami trumpi sakinukai, rašomi kelių sakinukų tekstukai. Išradingi mokytojai ir nuotaikingi vadovėlių herojai tikrai neleidžia nuobodžiauti mažiesiems. Pamokėlės vyksta 1-2 kartus per savaitę.

IMGP3606

ANGLŲ KALBOS KURSAI 9-10 METŲ VAIKAMS

Šio amžiaus vaikai toliau tobulina kalbėjimo, klausymo ir skaitymo įgūdžius, mokosi gramatikos, turtina savo žodyną. Vaikai mokomi sėkmingai bendrauti anglų kalba naudojant interaktyvius mokymo metodus, ugdomas jų kūrybiškumas ir saviraiška anglų kalba. Jie mokomi ne tik sėkmingai vartoti kalbą įvairiose situacijose, bet ugdomas ir jų atvirumas angliškai kalbančių šalių bendruomenei bei kultūrai.
Mūsų kalbų mokykloje dirba rūpestingi, atidūs ir profesionalūs mokytojai, o visada maloni ir darbinga aplinka skatina vaikų pasitikėjimą ir kviečia drąsiai žengti žinių keliu.
Mes visi nuoširdžiai siekiame, kad iš užsiėmimų vaikai išsineštų teigiamas emocijas, o pareigingumas ir atsakomybė taptų svarbiausiomis vertybėmis mūsų bendradarbiavime.
Moksleiviai skirstomi į grupes (5-6 vaikai) pagal anglų kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą prieš prasidedant kursams.

Kurso trukmė: 40 akademinių valandų
Užsiėmimai vyksta: 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas
Pakopos kaina: 180€ (susirinkus 4 vaikų grupelei kurso kaina yra 30€ didesnė)

Išsamesnę informaciją suteiksime tel. 8 5 275 51 75 arba 8 647 150 47