Anglų k. kursai moksleiviams

Kviečiame registruotis į šiuos mokymus moksleiviams.

ANGLŲ KALBOS KURSAI  ABITURIENTAMS

Specialaus kurso, skirto abiturientams, metu ugdomi visi kalbiniai gebėjimai: klausymas, skaitymas, kalbėjimas ir rašymas. Sudarant grupės ar individualių mokymų planą atsižvelgiama į moksleivių poreikius ir spragas. Kurso turinys bei kurso metu naudojama medžiaga atitinka 12 klasės ir brandos egzamino reikalavimus.
Abiturientai skirstomi į grupes pagal anglų kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą prieš prasidedant kursams. Kursai abiturientams organizuojami nedidelėse 4-6 grupėse. Užsiėmimai įprastai vyksta vieną arba 2 kartus per savaitę. Organizuojamos šeštadieninės grupės.

Kurso kaina 5-6 moksleivių grupėje: 185 €
Mokantis 4 asmenų grupėje viso kurso kaina yra 35 €  didesnė

Užsiregistruoti į grupę galite telefonu arba skiltyje DATOS IR REGISTRACIJA

Abiturientai taip pat gali ruoštis tarptautiniams anglų k. egzaminams IELTS ir TOEFL. Mokymus veda profesionalūs ir kvalifikuoti dėstytojai baigę specialius Britų Tarybos ir kitų institucijų organizuojamus kursus skirtus specialistams ruošiantiems tarptautiniams anglų kalbos egzaminams.


B1 ANGLŲ KALBOS KURSAI 9-11 KLASIŲ MOKSLEIVIAMS

Nuoseklūs ir sistemingi kursai, tobulinantys kalbėjimo, rašymo, klausymo ir skaitymo įgūdžius. Mokymai vyksta 4-6 asmenų grupėse arba individualiai. Vienos pakopos trukmė: 40 akademinių valandų (10 savaičių). Kursai vyksta du kartus per savaitę.

Kurso kaina 5-6 moksleivių grupėje: 180 €
Jei susirenka 4 asmenų grupė viso kurso kaina yra 30 € didesnė.

Užsiregistruoti į mokymus galite telefonu arba skiltyje DATOS IR REGISTRACIJA

Išsamesnę informaciją suteiksime tel. : 8 5 275 51 75, 8 647 150 47 arba
el. paštu: [email protected]