Nuotoliniai kalbų kursai

Nuotolinio mokymosi paslauga puikiai tenkina šiuolaikinio žmogaus poreikį nuolat tobulėti. Nuotolinis mokymasis leidžia derinti norą tobulėti su patogumu, kadangi galima mokytis neišeinant iš namų ar darbo vietos. Ši lanksti studijų forma parankiausia labai užsiėmusiems žmonėms, norintiems tobulinti užsienio kalbų žinias. Tai taip pat puiki galimybė tobulėti žmonėms, gyvenantiems ir studijuojantiems ne Vilniuje, bei puiki kvalifikuota pagalba studijuojantiems kalbą savarankiškai. Galima mokytis grupėje ir individualiai. Informaciją apie artimiausius grupinius nuotolinius mokymus rasite skiltyje Datos ir Registracija

INDIVIDUALŪS IR GRUPINIAI NUOTOLINIAI MOKYMAI

1.    El. paštu išsiunčiama nuoroda į testą , kurį atlikęs būsimasis studentas sužino savo užsienio kalbos žinių lygį.
2.    Suderinamas užsiėmimų laikas, išsiaiškinamos nuotolinio mokymosi techninės galimybės. Nuotoliniam mokymuisi per Skype programą reikalingas kompiuteris su jame įdiegta Skype programa, kokybiškas  internetas, ausinės su mikrofonu. Dirbant individualiai papildomai gali būti naudojama ir web kamera.
3.    Sudaromas preliminarus mokymo planas.
4.    Paskiriamas laikas bandomąjam užsiėmimui.
5.    Atsiskaičius bankiniu pavedimu, išsiunčiama mokomoji medžiaga ar nurodoma nuoroda (URL), kur galima rasti papildomą užsiėmimams reikalingą medžiagą. Organizuojami ir grupiniai nuotoliniai mokymai.

Į grupinius nuotolinius mokymus galite registruotis skiltyje Datos ir Registracija

Jei susidomėjote šia paslauga, rašykite el.paštu [email protected] arba skambinkite tel. +370 647 150 47