Mokymų įmonėse organizavimas

“If I’m selling to you, I speak your language, but if I’m buying, dann müssen Sie Deutsch sprechen.” Willy Bandt

Nepaisant „Brexit“ sukeltų permainų, anglų kalba Europoje ir visame pasaulyje išlieka būtinu įgūdžiu tarptautinėje rinkoje. Auganti daugiakalbystės paklausa yra pasaulinė tendencija. Prognozuojama, kad pasaulinė anglų kalbos mokymosi rinka 2030 metais turėtų siekti 70,07 milijardo dolerių.

Kalbų mokyklos “House of English” organizuojami mokymai įmonių darbuotojams vyksta nuotoliniu būdu arba kalbų mokyklos patalpose pagal iš anksto suderintą grafiką. Žmonių skaičius grupėje yra sutartinis. Kuo mažesnė grupė, tuo daugiau asmeninio dėmesio. Kalbos žinių lygio įvertinimo paslauga yra nemokama. Baigus mokymus išduodami kursų baigimo pažymėjimai.

Mokymų organizavimas įmonėse – patirties reikalaujantis darbas.
Dauguma įmonių, organizuojančių užsienio kalbų mokymus, ne visada įsigilina į užsienio kalbų mokymų ypatumus, neatižvelgia į tai, kad kalbų mokymasis yra ilgalaikis procesas. Didelė dalis mokymo projektų nepateisina įmonių lūkesčių dėl nekompetentingai paruoštų projekto sąlygų: nerealių tikslų ir terminų, ne pagal žinių lygį sudarytų grupių, iš anksto formaliai patvirtintų, tačiau praktiškai neįgyvendinamų paskaitų tvarkaraščių, netinkamų mokymosi sąlygų ir t.t.

Ar žinojote, kad

Department of Business, Innovation and Skills (BIS) tyrimas atskleidė, kad vien tik Jungtinė Karalystė netenka apie 48 milijardų dolerių per metus dėl darbuotojų anglų kalbos žinių trūkumo.

Helsinkio ir Briuselio valdžios atstovai siūlo pagalvoti apie anglų kaip vienos iš oficialių kalbų įvedimą. Tai padėtų pritraukti daugiau aukštos kvalifikacijos užsieniečių į darbo rinką, išspręsti dėl darbuotojų trūkumo kylančias problemas.