IELTS paruošiamieji kursai

Tai keturių savaičių intensyvus IELTS parengiamasis kursas, norintiems greitai ir efektyviai pasiruošti IELTS egzaminui autentiškoje aplinkoje ir kurso pabaigoje išsilaikyti egzaminą. Mokymai vyksta vienoje iš seniausių ir geriausių privačių kalbų mokyklų Jungtinėje Karalystėje.

MOKYKLA:

WSE mokykla įsteigta 1964 metais ir yra įsikūrusi jaukiame Edvardo stiliaus pastate, kurį supa sodas. Čia rasite kompiuterizuotas klases, biblioteką, laisvalaikio erdves, veikia nemokamas bevielis internetas, o į 22 mokyklos klases studentai susirenka iš daugiau nei 60 pasaulio šalių. Mokykla organizuoja nemokamas ekskursijas, įvairius laisvalaikio renginius ir susitikimus su kitais studentais. Mokykla turi atskirą studijų centrą, kur su mokytojo pagalba laisvu metu galite savarankiškai pasimokyti, pasikonsultuoti dėl papildomos medžiagos, čia galima pasinaudoti elektronine mokyklos mokymosi programa.
Mokykla yra akredituota Britų Tarybos, asociacijos English UK ir organizacijos Quality English narė. Mokykla yra oficialus Kembridžo egzaminų centras, todėl kursų pabaigoje norintys gali išsilaikyti IELTS egzaminą. Besidomintiems mokyklos darbuotojai nemokamai suteiks išsamią informaciją apie studijas Jungtinėje Karalystėje.

Mokykla

VIETOVĖ:

Vimbildonas yra laikomas vienu gražiausių ir prestižiškiausių rajonų Londone. Londono centrą iš Vimbildono pasieksite vos per 20 minučių, iš čia geras susisiekimas ir su kitais Londono rajonais. Pačiame Vimbildone gausu kavinių, restoranų, parduotuvių, įvairių pramogų vietų, taip pat visai netoliese esantis didelis parkas, kuriame laisvalaikiu galima jodinėti, žaisti golfą ir kitaip aktyviai leisti laiką. Kiekvieną vasarą Vimbildone vyksta pasaulio teniso čempionatas.

Išvykos

APGYVENDINIMAS:

Mokykla siūlo apgyvendinimą šeimoje, buto arba namo nuomą su kitais mokymų dalyviais. Yra galimybė merginoms apsistoti katalikiškame merginų bendrabutyje. Galima užsisakyti apgyvendinimą su pusryčiais ir vakariene. Mokykla priima ne jaunesnius nei 16 metų kursų lankytojus.

Bendrabutis

Kursų pradžia:
2024-06 -10
2024-07-08
2024-08-12
Kurso apimtis: 20 pamokos per savaitę po 50 min. (24 val.)
Registracijos mokestis: 60 GBP
Orientacinė 4 savaičių kursų kaina: 1588 GBP
Egzamino kaina: 193 GBP
Mokomoji medžiaga: 55 GBP
Apgyvendinimo rezervacijos mokestis: 60 GBP
Savaitės apgyvendinimo kaina šeimoje su pusryčiais ir vakariene: nuo 265-305 GBP
Papildomai: pervežimas iš oro uosto, draudimas (jei reikalingi) kelionės bilietai

Daugiau informacijos :
Kalbų mokykla „House of English“, 8 5 275 51 75 arba 8 647 150 47
www.english.lt