Anglų kalbos kursai suaugusiems

Kviečiame registruotis į naujai renkamas grupes.

Intermediate lygio anglų kalbos kursai darbui ir laisvalaikiui

Tai praktiniai bendrinės anglų kalbos kursai norintiems visapusiškai tobulinti anglų kalbos žinias: plėsti bendrąjį ir su darbu susijusį žodyną, tobulinti skaitymo bei rašymo įgūdžius, lavinti suvokimą iš klausos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie anglų k. vartoja darbe.  25-30% kurso metu nagrinėjamų temų yra susiję su darbu ir profesine veikla. Kursų metu nemažai laiko skiriama kalbėjimo praktiškai. Gramatinė medžiaga pristatoma sistemingai  ir glaustai.
Mokome tik mažose 4-6 asmenų grupėse.

Kurso trukmė: 40 akademinių valandų
Kurso kaina 5-6 asmenų grupėje: 180 €
Mokantis 4 asmenų grupėje viso kursų kaina yra 20 € didesnė.

Registruotis į grupę galite telefonu arba skiltyje REGISTRACIJA Į MOKYMUS

B1/B2 kalbėjimo įgūdžių lavinimo kursai

Tai praktiniai užsiėmimai turintiems pakankamai teorinių kalbos žinių, bet mažai kalbėjimo praktikos. Kursas susideda iš 3 pakopų, kurios skiriasi savo turiniu (temomis).
Atsižvelgiant į asmeninius poreikius, besimokantieji gali rinktis vieną, dvi arba tris pakopas. Pakopos trukmė – vienas mėnuo (16 akad. val.) Mokymai vyksta tik mažose grupėse.

Kurso kaina: 89€

Registruotis į grupę galite telefonu arba skiltyje REGISTRACIJA Į MOKYMUS

B1 gramatikos kursai

Norinčius atgaivinti ir susisteminti gramatines žinias, kviečiame registruotis į praktinės gramatikos kursus. Šis kursas bus naudingas tiems, kurie anglų kalbos mokėsi savarankiškai arba gana labai seniai ar tiesiog dėl praktikos trūkumo susiduria su sunkumais rašant ar kalbant.
Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir turimas žinias, patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai paprastai ir aiškiai paaiškins pagrindines anglų kalbos gramatikos taisykles, atsakys į Jūsų klausimus dėl skirtingų laikų ar kitų gramatinių formų vartojimo. Kursas skirtas suaugusiems, vyresniųjų klasių moksleiviams bei abiturientams, taip pat besiruošiantiems laikyti IELTS ir TOEFL egzaminus.

Kurso trukmė: 16 akademinių valandos (4 savaitės)
Paskaitų laikas ir intensyvumas: užsiėmimai vyksta  du kartus per savaitę
Kurso kaina: 89€

Artimiausių kursų datos pateiktos skiltyje DATOS IR REGISTRACIJA


Pre-Intermediate lygio bendrinės anglų kalbos kursai

Šie bendrinės anglų kalbos kursai skirti norintiems toliau nuosekliai tobulinti jau turimas žinias ir pasiekti B1 lygį. Tai praktiniai anglų kalbos kursai, lavinantys visus kalbinius įgūdžius. Gramatinė medžiaga pristatoma glaustai, bet vaizdžiai ir sistemingai. Lavinamas suvokimas iš klausos, turtinamas žodynas, tobulinami skaitymo bei rašymo įgūdžiai. Grupės dydis 4-6 asmenys.

Kurso trukmė: 40 akademinių valandų
Kurso kaina 5-6 asmenų grupėje: 180€ (64€ mėn.)
Mokantis 4 asmenų grupėje viso kurso kaina yra 20€ didesnė.

Registruotis į grupę galite telefonu arba skiltyje REGISTRACIJA Į MOKYMUS